O firmie

Lovego to firma high-tech zajmująca się produkcją i badaniami nad suplementami tlenu. Naszą misją jest pomaganie ludziom w lepszym życiu poprzez rozwijanie zaawansowanej technologii, umożliwiając łatwiejsze i wygodniejsze codzienne czynności dzięki kompaktowym przenośnym maszynom do tlenu.

Jako przełom w technologii, nasze przenośne koncentratory tlenu (POC) mogą niemal spełnić wszystkie potrzeby osób korzystających z domowej terapii tlenowej w zakresie 1LNM-7LNM (Litr na minutę). Ale nie kończymy na tym i nadal dążymy do doskonałości. Przewidujemy przyszłość, w której małe przenośne koncentratory tlenu całkowicie zastąpią ciężkie stacjonarne maszyny tlenowe. Celujemy w to, aby były one tak małe jak telefon komórkowy i z wytrzymałym czasem pracy baterii. Możesz podróżować bez żadnych obaw.

Aby poprawić codzienne życie naszych klientów, opracowaliśmy materiały dotyczące terapii żywieniowej, terapii sportowej i porad na temat życia codziennego w formie cotygodniowych raportów. Tutaj nie jesteś sam, jesteśmy razem, aby życie stało się łatwiejsze, szczęśliwsze i bardziej niezależne.

 

Jako firma z 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży koncentratorów tlenu staramy się świadczyć najwyższą jakość usług. 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki LoveGo Polska. Nasz sprzęt cieszy się bardzo dobrą opinią O czym świadczy sprzedaż kilkunastu tysięcy koncentratorów tlenu marki LoveGo.

W razie potrzeby zawsze można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.
Posiadamy serwis oraz wszystkie części zamienne do koncentratorów Lovego.

Urządzenia są gotowe do wysyłki tego samego dnia ,co znaczącą zmniejsza czas oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl